Zahájen další ročník RLN

V úterý nám zápasy 1. a 2. ligy začal další ročník RLN a ve čtvrtek byly odehrány zápasy 3.ligy a předehráno jedno utkání 5.ligy.

V 1.lize vykročilo vítězně za obhajobou podzimního titulu družstvo Škoda „A“, i když s nováčkem 1.ligy Eltax Olešnice v O.h. to nemělo vůbec jednoduché  a o vítězství 6:4 rozhodlo pouhých 12 kuželek v celkovém náhozu (1006-994). Další boj proběhl v zápase mezi Realem Dobruška a Koradem Č.Třebová, kde o vítězství Realu 6:4 rozhodovalo 27 celkově shozených kuželek (1003-976). Hráč Realu Marcel Hájek předvedl nejlepší výkon týdne, když shodil 281 kuželku. Velkým zklamáním tohoto týdne bylo vystoupení staronového účastníka 1.ligy družstva SKP „A“, které v prvním zápase tohoto ročníku prohrálo s Martou Dobruška „A“ 2:8. Nejde tak o výsledek, jak o celkový nához, kdy hráči SKP dokázali shodit pouhých 917 kuželek.

Ve 2.lize skončily všechny zápasy 8:2. V zápase družstev, která hrála tuto ligu i na podzim zvítězilo družstvo Šípek nad Skuhrováky. V dalších zápasech vyhrála družstva, která na podzim postoupila ze 3.ligy nad družstvy, která sestoupila z 1.ligy. Hasiči Roveň „A“ si poradili s Eividou a Antik Doudleby porazil DeVOSS, když Antik musel využít střídání ve druhé dvojici. Pavel Hejhal zaplatil nováčkovskou daň a při svém prvním startu v RLN se mu vůbec nedařilo a nahradil ho David Lepka.

Ve 3.lize poráží nováček Hasiči Roveň „B“ Teplárnu 7:3, když Teplárně sházelo pouhých 13 kuželek ke konečné remíze. 13 kuželek rozhodovalo i zápas mezi Devítkou Dobruška a Norky. 6:4 skončil i zápas mezi Českou spořitelnou a Nováky.

V tomto týdnu byl předehrán zápas 5.ligy mezi Fabem „D“ a Japany. Tento zápas vyhrál Fab 8:2, ale průběh zápasu byl více než vyrovnaný. Jiří Štencl poráží Josefa Pilného o 3, Ladislav Hostinský Miroslava Petrů o 2, Tomáš Dvořák prohrává s Ondrou Kubíčkem o 1 kuželku a jediné jasné vítězství získal Luboš Ret nad Marií Šípkovou o 31 kuželku.

Na stránkách neregistrovaných byla provedena aktualizace jednotlivých složek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *