RYCHNOVSKÁ LIGA NEREGISTROVANÝCH – POZOR, BUDEME ZAČÍNAT!!! :-)

Zdarec fšici,

určitě již mnozí z vás zaregistrovali (či dostali email), že zanedlouho se opět rozběhne liga neregistrovaných, máme menší změny, ale nebojte, opět se budeme snažit, aby fše probíhalo f tom nejlepším tempu jako doposud a níže to krásně vysvětluje Lůca, takže připojuji její e-mail a moc se na váš fšechny těšíme!!!

 

Zdravím příznivce rychnovské neregistrované kuželkářské ligy,

začnu vysvětlením pro ty, kteří očekávají úvodní mail od Luboše Šípka. Od letošního podzimu jsme společně s Jakubem Seniurou a Martinem Čihákem převzali od Luboše organizaci RLN. Z tohoto důvodu Vás nyní kontaktuji s informacemi ohledně podzimní sezony 2016 a i nadále budete veškeré informace dostávat buď ode mě nebo od kluků.
V příloze naleznete propozice a přihlášku do dalšího ročníku RLN. Hrát se začne během září, konkrétní termíny budou k dispozici po zpracování přihlášek a Vašich požadavků. Přihlášku, prosím, vyplňte v daném excelovském formátu a veškeré Vaše požadavky či změny pište pouze do ní (tedy ne stranou do mailu či jinam).  Všechna žlutě označená pole v přihlášce jsou povinná, tedy i název družstva.
Vyplněné přihlášky mi zašlete nejpozději do 20. srpna 2016!
 
Prosím všechny, aby veškerá komunikace ohledně RLN probíhala tak, jak jste byli doposud zvyklí s Lubou – tedy přes vedoucí družstev a přednostně mailem nebo přes sms. Samozřejmě mé telefonní číslo je Vám k dispozici, ale nemohu zaručit, že mobil vždy zvednu. Proto prosím přednostně o maily či sms zprávy.
Budeme se snažit, aby organizace i komunikace probíhala hladce, tak jako doposud a veškerým Vašim požadavkům bylo vyhověno :-)
V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.
S pozdravem,
Lucie Janigová
email: Luca.janig@seznam.cz
tel: 604 436343

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *