RK „B“ – Hořice „B“

Ve středu 14. září 2011 byl na rychnovské kuželně odehrán 1. zápas nového ročníku VČ divize, ve kterém naše „B“ družstvo vyhrálo nad SKK Hořice „B“ 12:4. Obdržel jsem k němu komentář od Martina Čiháka, tak ho zveřejňuji.

„Zdar děcka, doufám, že jste fšici přežili prázdninové radovánky a že jste se těšili na první svěží nervydrásající fotbalový ročník, který jsme zaháji hned v úvodu proti velice silnému a těžkému soupeři z Hořic.

Výkop započal v 17,00 hod středočehunského času a fandilo se jako na lize mistrů, no dyť jsme taky mistři, ne? Boj začal Pavlem Dušánkem a Petrem Gálusem, proti Ivanovi Vondráčkovi a Martinovi Bartoníčkovi, to jsou dlouhý jméno, kdo se s tím má psát… Jako obvykle, atmoška by se dala krájet a každý hod měl svou váhu… Ale přesto první duely byli jasnou žáležitostí… Ikdyž Pavel a Ivan se v první půlce tahali, jak to šlo (230 x 227), ve druhé prokázal Ivan své zkušenosti a jasně přehrál Pavla, především v dorážce. Petr zase naopak po pondělním tréniknu, kdy se choval jako malej kluk, měl křuslý záda a trubka si dal 200 hodů, samozřejmě, že mu vnich ještě ruplo, tak se vyšponoval a krásným číslem poslal dva bodíky domů, takže stav byl 2:2 a 30 klacků pod střechou.

Druhá čtyřka rozhodla prakticky o celém utkání. Jirka Pácha vyrovnanými drahamy ustál chatrný náskok nad Karlem Košťálem a Míra Hanzlík, který si vlastně přišel poprvé zatrénovat, vyfouknul novináře všem zúčastněným nádherným numerem nad Patrikem Weiglem, kterému nepomohl ani jeho (teda doufám, že to je brácha) bratr kříčící z hlediště spadni ludro… 🙂 To jsem ho naučil já, ale padá to pouze na domácí zařvání, hihihi – to už jsem mu neřekl… TAkže stav 6:2 a 88 kuželek k dobru.

NO to už bychom museli bejt hodně nalitý, abychom to nedotáhli, leč občas se to taky stává, ale né dneska… Dotahováci Kamil Frydrych a Martin Čihák si pohlídali své soupeře, takže Ondra Fikar nestačil na Kamila, ale Luděk
Horák alespoň mírně zkorigoval stav a konečná suma sumič činila 12:4 a 87 klacků pro domácí fotbalisty… 🙂 No
hlavně, že jsme to ve zdraví přežili a na další kola se těší“

Mates vod Čihákůůů :oD

Zápis z utkání TJ Start RK „B“ – SKK Hořice „B“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *