MEMORIÁL PAVLA SCHÜLERA -FINÁLNÍ VÝSLEDKY

Dobrý den, ahoj,
jako každý rok vás chceme pozvat na květnový turnaj Memoriál Pavla Schülera, který pořádáme pro neregistrované hráče, přesněji řečeno dvojice hráčů, jak v kategorii mužské, tak i ženské, samozřejmě i smíšené… Vše podstatné máte v propozicích, kontaktní osoba není nikdo jiný než náš pjedseda… 🙂 Takže já… 🙂 Martin Čihák – 603 911 120, mcmts@seznam.cz – samozřejmě na webu bude umístěný i rozpis jednotlivých hracích dní… posléze pak i průběžné výsledky… snad… 🙂  Začínáme nedělí 12.5. a končíme opět nedělí za 14 dní, a to dne 26.5.2024. Přijďte si zahrát a třeba i něco vyhrát… 🙂
Oddíl kuželkářů TJ START RK 🙂
Tak a máme to zase za sebou… respektive VY to máte za sebou… 🙂 Tentokrát se letošního turnaje zúčastnilo 64 dvojic, z toho 38 mužských, 6 ženských a 10 smíšených… pak ještě nějaké náhozy mimo pořadí, protože hrála stejná dvojička dvakráte… Ale i tak doufám, že jste si to užili, ceny objednáme a dodáme, nebojte, jen jsme to chtěli mít opět se jmény a na to jsme si hold museli počkat, jak to celé vlastně dopadne… 🙂 A jak to teda dopadlo?
No takže v kategorii mužské zvítězila dvojka Milan Dusbaba a Michal Kubinec, druzí je naháněli Láďa Rolc a Jarda Kejzlar a třetí pak jsou Lukáš Trejtnar a Bóža Nosek.
V další kategorii žen to dopadlo následovně – Báby, Báby a zase Báby… 🙂 Jiný ženský tady asi koukám nemáme… 🙂 🙂 Ještě že je máme… 🙂 Terka Tschöpová a Iva Mašková zlato, stříbro Eva Sedláčková a Jana Králová a bronzík berou opět Terka s Janou. No tady sice máme podmínku, že máme ceny až při účasti min. deseti dvojic, ale já si myslím, že něco vymyslíme… 🙂
No a smíšenky – vítězí Tespo Marcela Vaňurová a Vašek Procházka, druzí Trní Majka a Vláďa Šípkovi a na třetím fleku Soňa Serbousková a Pepa Rak.
NO takže ende, finíto a šlus… 🙂 Mějte se fajne a zase třeba v srpnu, nebo až za rok… Budeme se těšitititititi… Mates 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *