CÉČKO NA DOMÁCÍ PŮDĚ NESTAČILO NA VYSOKÉ MÝTO

Ve středu naše céčko přivítalo hosty z Vysokého Mýta. Oba celky se nacházejí v dolní polovině tabulky, dělilo je pouze čtyři body, a tak se očekával napínavý souboj, leč bohužel pro nás opak byl pravdou. Hned od úvodních hodů šel soupeř tvrdě po výhře. Věrka Moravcová neměla šanci proti dobře hrajícímu Petrovi Dlouhýmu (392/439). Láďa Kuchař ještě v první půli držel krok s Vaškem Perchlíkem, leč půle druhá už byla čistě v ruchách Vaškových (377/410). Stav tedy nelichotivý 0:4 a 80 kolků pro hosty. Ve druhé čtyřce mával naším praporem Olda Krsek, který o pár chlupů přehrál Jirku Zvejšku (424/414), ale bohužel Honza Zeman dostal školení od Marka Ledajakse, který předvedl nejlepší nához utkání (417/450) – 2:6 a – 103 kuželek. Na dotahováku těsně prohrává Ilča Sýkorová nad Leošem Bartheldim (428/431) a Irča Bidrmanová svou výhrou nad Pavlem Doležalem už jenom lehce zkrášlila celkové skóre, ale byl to nej nához domácích (449/430). Suma sumič 4:12 a 87 klacků pro hosty. Mates vod Čihákůůů.