BÉČKO SI V HOŘICÍCH CHUŤ NESPRAVILO

Zdravím vás trošku v netradičním čase, jelikož a protože na žádost domácího celku SKK Hořice „B“ naše béčko neodehrálo svůj zápas v pátek, ale až v neděli, no a jak už náš titulek hlásá, dopadli tam jak sedláci u Hořic… a okolí. Kluci z Hořic celkem jasně potvrdili svojí sílu a i když žádné pětikilčo nepadlo, domácí ve dvou případech nebyli od toho příliš daleko… Utkání rozjeli Jirka Baier a Franta oslavenec Kráčmar spolu s Martinem Holakem a Liborem Jungem. Martin s Jirkou svedli krásnou první dráhu 248/244 a i po druhých plných to byl ještě hodně velký boj a otazník, jak to skoční, páč před dorážkou ztrácel Mates hratelných 10 kuželek, jenže opět můžu jen spekulovat podle zápisu, co se stalo či nestalo… Jestli opět nějaký ten zdravotní nešvar nebo prostě opět nějaký ten zkrat, jasné bylo, že Jirka uháněl ve formuli a Martin, společně pak ještě s Jirkou Páchou, který ho na posledních 14 hodů vystřídal, ho stíhali na babetě 245/202, takže první dvojbod k domácím za nej nához (493/446). Vedle zuřil, sice v mírnějším tempu, ale přesně opačný souboj. Libor si na první dráze udělal slušný náskok 204/231, který, jak se po změně stran ukázalo, stačilo pouze kontrolovat, tudíž při druhé pádě 217/215 Libor získává alespoň čestné bodíky pro naše barvy (421/446).  Stav vyrovnaný 2:2 +22. Jenže pak už to šlo v rychlém sledu, ale zase na druhou stranu nééé, že by se nedalo na co dívat. Martin Bartoníček vyzval natěšeného Míru Hanzlíka, který měl od kuželek menší zdravotní pauzičku, a Martin Mazura zase Petra Gáluse. Martin a Míra sehráli další přenádherný duel. Martin vystřihnul super první páďu 255, Míra mu lehce dýchá na záda 242. Druhá dráha a opět krásná podívaná, jenže domácí hráč si svůj náskok i tím pádem i výhru s přehledem pohlídal 234/232 a získává tak další body (489/474). Martin a Petr, opět řádná bitka na první pádě 229/233, jenže druhá Petrovi příliš nevychází a Martin s přehledem využívá této situace (477/446) – né fakt si nedělám srandu, opět se v našem týmu objevilo číslo 446, ale z té naší svaté trojky měl nej dorážku galaPetr Galuska 🙂 Stav tedy již 6:2 +68. Dotahovácké posty a v nich Karel Košťál, Míra Nálevka, Jakub Seniura a Michal Kala. Karel proti Jakubovi nezačal příliš dobře 216/233, přesto se mu povedl dokonalý obrat a myslím, že Kuba musel opět spolknout další hořkou kuželkářskou pilulku, nebo spíš kouli… (459/432). No, a další, kdo nebude na tyto dráhy příliš vzpomínat v dobrém, bude Míťa Kala, nebo teda aspoň na jednu dráhu. První pade s Mírou bylo ještě oku lahodící 239/236, jenže pak to na Michala spadlo a nešlo to ani horem, ani spodem, teda ani vlevo, ani vpravo, jenom středem… Druhá dráha 232/178 a šlus (471/414). Suma sumič 147:2 +152 (2810/2658). Ale i přesto fšechno si kluci určitě dobře pohráli a nezbývá než před domácími smeknout. Mates vod Čihákůůů.

zápis o utkání, zpravodaj

3 komentáře(ů) k BÉČKO SI V HOŘICÍCH CHUŤ NESPRAVILO

  1. Jirka napsal:

    Ahojda, Martinovi ruplo v zádech. Snad ho dá Šárka dohromady. Jinak jsme ruply v újezdech-40 za zápas je moc ( já jako střídající – ze 14 hodů jsem měl 4…hrozný)
    Jirka P.

    • Mates vod Čihákůůů napsal:

      Njn, újezdy, toť věčný příběh… Ale spíš bych se bál, že jestli se do Matesa pustí Šárka, tak aby mu neruplo ještě něco dalšího, nejenom záda… 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *