BÉČKO OPĚT UDEŘILO A SEBRALO ČERVENÉMU KOSTELCI ALESPOŇ BOD

Nažďárek párek a vydařený kuželníkovský vejkend opět pokračuje. Béčko se v pátek rozjelo do Červeného Kostelce, aby tam tamější obyvatelstvo řádně potrápilo, což se napůl vydařilo. Výsledky pouze ze zpravodaje, ale i tak si myslím, že nám dost dobře poslouží. Úvod vyšel perfektně domácím. Vláďa Vodička vyzval Jirku Páchu a celkem jasně a v poklidu si skvělou hrou suverénně pohrál s naším ranařem (449/393). Jenže to ještě domácí nevěděli, co na ně spustíme a jak se říká, nemusí zrovna pršet, hlavně když kape. První těsný obrat zařídil Míra Hanzlík nad Pavlem Jankem. Takových duelů se v tomto utkání odehrálo vícero, ale tento byl nejvíc na krev. Opravdu se makalo až do konce, no vlastně jako dycky… 🙂 Míra měl fšak pevnější nervy a dokázal o 7 klacků urvat první cenné body pro náš tým (393/400). Stav vyrovnaný 2:2 +49. Další jasný zářez urobil Zdenda Kejzlar proti Kubovi Seniurovi. Další jasná záležitost a Kuba neměl sebemenšího nároku (463/398). Stav tedy pro nás nepříznivý 4:2 +114. Kde kdo by si myslel, že je prakticky po zápase, ale ftom je právě ta krása kuželek, tady se opravdu hraje do poslední hodu, dechu, kapky potu i krve a nikdo neví, co může posledních pár hodů způsobit. A právě f tomto okamžiku si vzali první housle naši kluci a už je nepustili z ruk. Jako první začal otáčet Mates Holakovský proti Frantovi Adamů, i když vlastně hráli jako čtvrtí. Martin si zkušeně pohlídal svůj náskok i koncovku a hnal další body do našeho stáda (416/428). Kuželek sice ztrácíme hodně, ale pořád kluky hnala vidina toho bodu… Pátá dvojka a v ní Michalové Vlček a Kala. Nádherný souboj dvou tygrů v kleci (jak by řekl Petr Gálus, když mě vidí pochodovat na dráze sem a tam, viď Galusko… 🙂 ). Nervíčky až do konce a opět o pár klacků vítězí náš borec (452/461). Dotahováci Jindra Kašpar a Libor Jung měli fšechno ve svých rukách. Tady už to sice skřípalo o něco hůř, ale další těsný souboj a opět se můžeme o pár kolků radovat my (397/410). Suma sumič 8:8 +80 (2570/2490). Bravo kluci, skvělá koncovka, super výkony, pevný nervy a soudržnost družstva, ale hlavně to hrajeme pro radost!!! 🙂 Mates vod Čihákůůů.

zápis o utkání, zpravodaj

3 komentáře(ů) k BÉČKO OPĚT UDEŘILO A SEBRALO ČERVENÉMU KOSTELCI ALESPOŇ BOD

 1. Jirka napsal:

  Ahoj Martine,výsledky jsem požádal po chlapech z Č.Kostelce poslat a dal i náš e-mail….ale bohužel. Buď selhala pošta či chlapy z Kostelce ( když přišly o bod….a chtěli 2 po mém vystoupení jako prvního hráče).
  Jirka

  • Mates vod Čihákůůů napsal:

   Zdar, dyť se vůbec nic neděje, zpravodaj máme, čísla taky, takže v poho… Ale i tak díky.

 2. Jirka napsal:

  Jo,pristi zapas s Trebechovicemi predehravame ve stredu 11.3. od 17.hodiny.V patek jsem daval vedet Lubosovi-nevím kdo může-prosba-dejte to prosím jako info na net.A dej Martine vědět i dalším z „A“-ať trénovat přijdou případně až déle.
  Díky
  Jirka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *