Zpravodajství z MČR NERE – kvalifikace 16. června 2012

6. (poslední) zpráva z dnešního dne (21:00 hod.)

A máme to za sebou. Jsou jistí postupující i ti, kteří jedou domů. Postupujícím gratuluju a těm, kterým se nedařilo děkujeme za účast. V poslední rundě byl překonán rekord rychnovské kuželny, kdy ŠKODA „A“ shodila 1068 kuželek. Zároveň Vlastimil Krátký ze Svitav předvedl nejlepší výkon dne, když shodil 286 kuželek. Teď se už omlouvám, ale chtěl bych juknou taky na fotbal. Takže zítra v 08:00 začínají Hasiči Dobelice, Svitavy, Tespo Cerekvice „A“ a Brněnské Želvy Rosice. Dále se jede dle rozpisu, který družstvům zaslal Franta Hnilica (pro neznalé – vedoucí této soutěže). Tak zítra naviděnou.

zápisy z utkání družstev 1-24 *   tabulka

5.zpráva (18:50 hod.)

Tak už to mám za sebou a abyste byli informováni ani nefandím svým spoluhráčům a dal jsem se zase do papírování a zpracoval jsem výsledky po 20-ti odehraných družstvech. V předposlední rundě zahráli nejlépe Fešáci Hodonín a výkonem 1033 si zajistili postup do zítřejšího finále. Dalším jistým postupujícím z této rundy je KK Chemička Sokolov (983). Další dvě družstva  – A je „TO“ Knínice a VB Leasing Blansko již jsou mimo postupová místa. První hráč Fešáků Miroslav Morávek předvedl nejlepší výkon dne, když shodil 280 kuželek.

zápisy z utkání družstev 1-20 *   průběžná tabulka

4.zpráva (16:40 hod)

Po domlce další info z rychnovské kuželny. Dohrála další 4 družstva a na světě je další tisícovka, tentokrát v podání ČD Uzel Přerov (1015). I ostatní družstva zahrála dobře a již mají jistotu účasti v zítřejším finále – Restaurace prádelna Vsetín (997), SBJ Rajka ValMez (986) a Wydlac ValMez (984). Nyní se musím omluvit všem zájemcům o informace, že další info bude až po ukončení kvalifikace, protože od 18:0 hod. hraji i já a musím si alespoň chvíli dáchnout od papírů a počítače. Takže mějte strpení, udělám to co nejdříve.

zápisy z utkání družstev 1-16 *   průběžná tabulka

 

3.zpráva (14:50 hod.)

A dohrála nám další 4 družstva. A ani tentokrát jsme se nedočkali tisícovky, nejlepší byli Hasiči Dobelice s 974. V této rundě jsme viděli nejlepší nához jednotlivce, když Hasič Rudolf Losenický shodil 277 kuželek. Osobní vzkaz pro Tespo: „Pánové, naděje pořád žije!“

zápisy z utkání družstev 1-12 *   průběžná tabulka

2.zpráva (12:45 hod.)

Po zpracování výsledků dalších 4 družstev 2. zpráva. V této rundě nastoupili Sedmíci Jihlava, Střítěž, Brněnské Želvy Rosice a Kos Krnov. Ani jednomu z družstev se nepodařilo přehoupnout se přes tisícovku. V průběžném pořadí patří 4.místo Sedmíkům (985), páté Kosu Krnov (984) a šesté Brněnským Želvám (980). Nedařilo se Střítěži, která se svým výkonem 939 může nejspíše zapomenout na postup do finalové části.

zápisy z utkání družstev 1-8 *   průběžná tabulka

1.zpráva (11:00 hod. )

Tak nám „boje“ vyplukly a podávám 1.zprávu o výsledcích. Jako první vstoupily do hry družstva s pořadovým číslem 1-4, tzn. Střechy Vaňous, H-komplet, Spring a Tespo. Prvním třem jmenovaným se podařilo překonat tisícovku a do průběžného vedení se dostává H-Komplet (1028), před Springem (1020) a StřechamVaňous (1006). Jediné Tespo zůstalo pod tisícem a hodilo 977. V jednotlivcích se nejvíce dařilo Petru Váchalovi ze Springu, který shodil 274 kuželek.

zápisy z utkání družstev 1-4

1 komentář k článku Zpravodajství z MČR NERE – kvalifikace 16. června 2012

  1. Velké díky z Krnova napsal:

    Velké díky za super online servis! Organizace na jedničku.. těšíme se na zítra.. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *