Zpravodajství z MČR NERE – finale 17.června 2012

4.zpráva (19:30 hod.)

A je dobojováno a všem se omlouvám, ale oslavujeme (popíjeme), protože jsme vyhráli. Takže se zpožděním, o 1.místě rozhodovala ve prospěch Škodovky dorážka při shodném náhozu 1026. Tak se na mě nezlobte, ale vše za mně spadlo a musel jsem dát s mančaftem nějakou tu štamprdličku. Stalo se mi poprvé, že jsem měl takový úspěch a tak si to užívám. Celkově tedy 1.místo ŠKODA AUTO, 2. Tespo Cerekvice a třetí Sedmíci Jihlava.  Děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci této akce, myslím si, že jsme to organizačně zvládli a těším se všemi, které jsem v Rychnově na kuželně poznal (včetně Dobelic!!!), že se s vámi někde uvidím. Tak ahoj a ať vám to kdekoliv padá (samozřejmě mluvím o kuželkách). LŠ

Zápisy družstev *   Tabulka

3.zpráva (15:15 hod.)

Tak, a už to mám za sebou a chvíli jsem spočinul a sedám k výsledkům. Máme za sebou 3.rundu, na 1.místě zůstává stav stále stejný a to, že vede Tespo. Další tisícovku předvedla Restaurace prádelna Vsetín, která na tomto čísle i skončila. Čd Uzel dalo 986, Střechy Vaňous 944 a Wydlac ValMez 942. V této chvíli, kdy píšu tuto zprávu  už hrají poslední borci z poslední rundy, tak někdy za půl hoďky se zase ozvu.

Výsledky zápasů 1-12 *   průběžná tabulka

2.zpráva (12:40 hod.)

Dokoulela další 4 družstva a Tespo zůstává  v průběžném vedení. Na druhé místo se dostávají Sedmíci Jihlava – výkonem 1014, tzn. o pouhou jednu kuželku. Na 4.místo se dostává výkonem 1002 KK Chemička Sokolov. Kosu Krnov a Wydlac ValMez už se tolik nedaří a z těchto družstev se žádný hráč nedostává nad 250.  V jednotivcích předvádí nejlepší nához dne Štěpán Diosegi ze Sokolova, když shazuje 270 kuželek. Stejně jako včera se teď odmlčím, protože ve 14:00 hod. bysme měli hrát v poslední rundě a musím si chvíli dáchnout, abych nebyl na drahách nemožný. Takže potom se pokusím vše co nejdřív aktualizovat. Díky za pochopení a někdy po druhé ahoj!!!

Výsledky zápasů 1-8 *   průběžná tabulka

1.zpráva (10:30 hod.)

Dobrý den všem. Tak jsme si trošku dáchly, naši čutálisti to zvládli a nám nezbývá, než se s tím i dnes poprat. A máme za sebou hru prvních čtyř družstev a hned byly dosaženy dvě tisícovky. Proti včerejšku se dost zlepšily družstva Tespo Cerekvice (1026) a Brněnské Želvy Rosice (1013). Z jednotlivců předvedl nejlepší nához Petr Šanovec od Želv, když shodil 266 klacků.

Výsledky zápasů 1-4

5 komentáře(ů) k Zpravodajství z MČR NERE – finale 17.června 2012

 1. díkes napsal:

  dobrej komentář včera jsem už nestihnul konec bo jsem musel odjet do turnova na grilovačku takže alespoň tahle získám přehled o aktuálním dění zdraví fanda z karlovarska

 2. Gratulace napsal:

  Čau, gratulace k velkému úspěchu. Jak sportovnímu, tak i organizačnímu.

 3. Velká gartulace napsal:

  Velká gratulace celému vítěznému družstvu, Luboši – perfektní výkon na dráze, výborné průběžné zpravodajství. Ilona.

 4. podekovani napsal:

  Diky vsem zucastnenym i prihlizejicim na MCR neregistrovanych, byli jste skveli a naprosto bezkonfliktni. Dekujeme za chvalu co se tyce organizace protoze to je pro nas dostatecna odmena za tu praci kterou jsme do toho vlozili. Diky holkam na kantyne jak to vse zvladli a skodovce za jejich vitezstvi, protoze nase nadseni a radost je diky tomu ze vyhrali domaci dvojnasobna. Budeme se tesit na dalsi doufejme stejne vydarene akce. Truhlik Pavel.

 5. ŠÍPEK SHOU napsal:

  ŠÍPEK SHOU!!! Luboši jinak se to nedá aní nazvat. Tvůj výkon,organizace. Celý den seš na kuzelně v tom vedru a na závěr předvedeš takový výkon. SMEKÁM. Tím ovšem nechci zrazovat výkon Tvých kolegů a spoluorganizátorů. CHVÁLA VŠEM, KTEŘÍ SE NA ORGANIZACI TURNAJE PODÍLELI.

  JIRKA

  PS. VYNIKAJÍCÍ GULÁŠ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *