Výsledky RLN ve dnech 6. – 12.2.2012

V tomto týdnu byly odehrány zápasy 1.kola posledních lig a vyšší ligy pokračovaly zápasy dalších kol.

V 1.lize pokračovala ve vítězném tažení Škoda „A“, která dosud vyhrála ve všech třech letošních zápasech a zároveň vždy překonala hranici 1000 shozených kuželek. Její hráč L.Hartman předvedl nejlepší nához týdne – 277. Real vyhrál i své druhé utkání, tentokrát nad Eltaxem. Družstvo Korada po dvou porážkách ve svém třetím utkání poprvé vyhrál a to nad SKP.

Ve 2.lize slavili druhá vítězství Hasiči „A“ a Šípek. Hasiči deklasovali Skuhrováky 9:1, když jim k tomu stačili průměrné výsledky, neboť Skuhrováci úplně propadli. O vítězství Šípka se rozhodlo již po prvních dvojicích, kdy Antici prohrávali o 84 kuželky. Dotahováci Antiků ale zabrali, a oba vyhráli. V zápase podzimních účastníků 1.ligy zvítězil DeVOSS nad Eividou.

Ve 3.lize Nováci po dobrém výkonu porazili Devítku Dobruška. V celkovém náhozu byl rozdíl pouhých 7 kuželek. Ve druhém zápase po zásluze vyhráli Hasiči „B“ nad Norky, když nejlepší z Norků shodil pouhých 226 kuželek.

Ve 4.lize přehrála Škoda „G“ 10:0 SKP „C“. Zápasy tak jasné nebyly, když Škodováci vyhráli o 3, 5 a 6 kuželek a pouze jeden zápas skončil výraznějším rozdílem.

V 5.lize si zatím jasně vedou Závorovy ovečky, které vyhrály již tři zápasy. V zápase s Fabem „D“ vyhrávají 6:4 o 18 kuželek, v zápase s Japany vyhráli 8:2, když v celkovém náhozu dosáhli 957 a 959 kuželek. Vyrovnaný zápas byl odehrán mezi Fabem „CH“ a Jam Dobruška, když o vítězství Fabu 6:4 rozhodly 24 kuželky.

Hned prvním utkání 9.A ligy bylo vyrovnané a žáci Startu vyhráli nad Žízní Lukavice „B“ o pouhých 13 kuželek. Další dva zápasy této ligy skončili 8:2, Marta Dobruška „B“ poráží Mízu Deštné a Bafíci Žízeň „C“.

V poslední 9.B lize poráží bez ztráty bodu Šedivky Matějáky. Vaspo poráží Haviledu 6:4.

Tak ať vám to padá.

Na stránkách neregistrovaných byla provedena aktualizace jednotlivých složek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *