Výsledky RLN ve dnech 20. – 25.2.2012

Máme za sebou další týden RLN. V tomto týdnu se hrálo napříč celou soutěží, nehrála se pouze 8.liga. Tabulky se nám dost vyrovnávají.

V 1.lize se asi bude o vítězství rozhodovat mezi Škodou „A“ a Realem, kteří jsou po třech kolech jako jediní bez porážky. Real porazil SKP 8:2 a SKP tím pádem zůstává v tabulce jako jediné bez bodu. Eltax poráží Martu a získává první 2 body do tabulky. V tomto zápase předvádí Vladimír Moláček nejlepší výkon jednotlivce týdne, když shazuje 275 kuželek.

Ve 2.lize  Eivida poprvé vyhrává a to nad dosud neporaženým Šípkem v poměru 8:2. Poprvé zvítězili i Skuhrováci, když průměrným výsledkem 917 kuželek porazili Antik.

Jediným družstvem, které dosud nebodovalo ve 3.lize jsou překvapivě Norci. Právě Norci prohráli 4:6 a o 19 kuželek
s Nováky. Ještě menší rozdíl ve shozených kuželkách byl v zápase mezi Devítkou a Teplárnou – 15 kuželek, ale s výsledkem 8:2 pro Devítku. Hráčka Devítky Mirka Volfová shazuje 269 kuželek. V posledním zápase dostali dosud vedoucí Hasiči „B“ kanára od České spořitelny.

Ve 4.lize se hrálo jediné utkání a po něm se do průběžného vedení se dostala HIC parta, která v zápase s SKP „C“ neztratili žádný pomocný bod.

V 5.lize Okresní směska vyhrává zápas s Fabem CH 8:2 a může slavit první vítězství v sezóně. 8:2 vyhrává i FAB „D“ nad Jamem.

V 6.lize uspěla družstva, která dosud nebodovala. Voltíci vyhráli na Šmudlíky 6:4 a Orebáci nad Prausáky 8:2.

V 7., 9.A a 9.B se hrálo pouze po jednom zápase. V 7.lize se vítězstvím 8:2 nad Fabem „H“ dostává do průběžného vedení v tabulce Panas. V 9.A lize vyhrála Marta „B“ i svůj druhý zápas, tentokrát nad Žízní „B“. V 9.B lize poprvé vyhrála Jedlová, porazila Haviledu 8:2. Že i v nejnižší lize je možné vidět kvalitní výkony předvedl Karel Zachariál st., který shodil 253 kuželky.

Zároveň byly aktualizovány stránky Neregistrovaníých – Tabulky, Jednotlivci v zápasech i TOP 40

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *