VÍKEND NARUBY – NA DOMÁCÍ PŮDĚ ZTRÁCÍME, ALE VENKU JSME NA 100% VYKRADLI TAMNÍ KUŽELKÁŘSKÉ SVATOSTÁNKY…

Helou bóóójs a grrrrls 🙂 Dneska udělám malinkou změnu, jelikož jsem tak trošku vyšťavenej, takže to vemu pěkně fšechno najednou. Jak už jsem uvedl, tak tento víkend se nám venku dařilo, ale domácí zápas bohužel kluci z béčka nedokázali ovládnout. Ale jako dycinky, začnu pěkně chronologicky od céčka. V Dobrušce, kam céčko v pátek vyrazilo, to fakt padá a musí tam bejt hezké pohráníčko. Céčko tam zaskočilo místní béčko a odváží si tak velice důležité a cenné body, které byly nápomocny k odlepení od spodku tabulky. Utkání začalo super pěkným duelem mezi Jirkou Frintou a Pavlem Krejčíkem. Oba borci začínají skvělou půlkou a musela to bejt super podívaná 245/243. Druhá půlka byla o poznání slabší, ale Jirka přeci jenom drží svoje pozice 226/198 (471/441). Pak jsme byli ale na tahu my. Honza Zeman svedl neuvěřitelný souboj s Jardou Černým a opravdu se hrálo o každej hod, o každou kuželku a to opravdu doslova do písmena, protože o vítězi ve finále rozhodla pouze jedna jediná kuželka, což je vždycky masakr. Po první půli to ale stále vypadalo lépe pro domácího hráče 232/208, jenže pak se uragán otočil, plný ještě vyrovnané 164/161, ale Honza dorážku zmáknul naprosto dokonale a skvělým obratem nakonec vítězí 232/257 (464/465). Bomba! Další důležitý bod bod přidává Jarda Šmejda nad Vláďou Gütlerem. První pade těsně pro Jardu 214/223 a druhé pade bylo ještě lepší 217/233 (431/456). Čtvrtá dvojka a ryze holčičí přetahovaná. Maruška Frydrychová vs. Ilča Sýkorová. Na první dráze ještě Ilča vede 202/216, ale pak přichází domácí obrat a Ilča se trápí 228/189 (430/405). Ale pak už zase udáváme tempo hry my. Pepa Petera vyzývá Lubu Šípka a první poločas je více méně nerozhodný 198/204, ale do druhé půle má víc sil Luboš 201/229 a další výhra doma (399/433). Definitivní a totální pojistku přidal nejlepším náhozem v utkání (při rovnosti s Jirkou, ale o jeden klacek lepší na dorážku) Láďa Urbánek. Ivo Janda jen bezmocně přihlížel na valící se lavinou. První půle ještě nebyla tak hrozná a kluci se navzájem drželi 226/234, ale druhá páďa byla drtivá 192/237 (418/471). Suma sumič 4:12 -58 (2613/2671). Super koulovaná, paráda.

zápis, zpravodaj

No a jedeme dálejc, myslel jsem si, že to nějak zkrátím, když to budu cpát fšechno do jednoho článku, ale asi to nevypadá… 🙂 No nic, takže dálejc. Volně se dostáváme na domácí pole a béčko tvrdě narazilo na skvěle hrající pardubské kluky, i když náš závěr, to byla hodně hustá atmoška, ale nic na plat, velké úsilí nakonec nebylo odměněno alespoň remízou za obří snahu… Takže se jdu mrknout na zpravodaj, jak to vlastně bylo. Hosté vyrukovali z ostra Milanem Vaňkem a Michalem Šicem. Za nás pak naskočili Olda Krsek a Michal Kala. Olda svádí hodně vyrovnanou bitku s Milanem, ale lepší závěr nakonec má Milan (450/460). Vedle to bylo o poznání jasnější. Michal, aha, zase dva Michalové, takže jak to rozlišit… No, takže hen ten tuna Majkl to nadnal hej hou tamtomu Majklovi 🙂 a hosté tak rozjeli tento zápas lépe (429/469). A bohužel pro nás ani druhá třetina nevyšla v náš prospěch. Petr Gálus a Jirka Pácha svedli další marné souboje s Vítem Veselým a Bédou Šiškou. I když Jirka, tam to tak marné nebylo, tam byl opět malinký smolík… Petr také nezahrál vůbec zle, ale Vítovi to sedlo parádně a nej náhozem za hosty bere další dva bodíky (444/490). Jirka, jak už jsem řekl, se přetahoval až do konce s Béďou a opět více radosti na tváři měli hosté. Pouhé dva klacky rozhodly… (451/453). No takže prakticky beznadějný stav 0:8 o hodně mrtě moc… Ale co se dělo v poslední části, to byl fakt hukot praskot buchot sekec mazec… Vašek Šmída a Kuba Seniura předvedli masakroidní stahovačku nad Martinem Hubáčkem a Michalem Talackem. No byly to nervy a i když nechybělo moc, hosté to nakonec ustáli. Vašek vynikající hrou jasně smázne Martina a opět to bylo pár kolků od rekordu (523!!!/453). Kuba už to měl o poznání náročnější, ale i tak svůj duel vyhrává, ale Michal se teda skvěle držel (498/481). Afšak nic naplat, suma sumič 4:12 pouze o 11 kolků (2795/2806). Takže super krásný zápas s lepší koncovkou pro hosty, gratulace!

zpravodaj

A máme tu poslední úspěšný výlet na hostující kuželnu, a to konkrétně do Bohušovic. No a málem to skončilo pořádným domácím výpraskem, ale dvě těsné naše prohry zapříčinily, že jsme „pouze vyhráli“ 5:3 :-), jinak to taky mohlo bejt 1:7, ale jedeme od začátku. Petr Gálus si přes noc odpočinul a s Matějem Stančíkem naskočili do první části proti Milanu Perníčkovi a Lukášovi Dařílkovi. No tyto obě hry ještě vyznívají pro domácí. Milan se Petrem, to byl další z nekonečné řady neuvěřitelných zápasů, které končí rozdílem jediné kuželky a opět velká bezmoc, ale zase na druhou stranu, alespoň to není nějaký brutální rozdíl, o který bychom prohrávali na kuželky. No nebudu chodit kolem vlahé kaše, prostě opět nervíčky a nakonec větší klika pro Milana (561/560 – dráhy 2:2). Vedle to bylo jasné. Lukáš vítězí 3:1 na dráhy (535/488). Takže zatím domácí scénář dle očekávání. Ale… obrat, nebo teda zatím vyrovnání stavu, zařizují Roman Kindl s Davidem Urbánkem nad Láďou Šourkem a Jardou Hnátem. Roman také hraje s Láďou na dráhy nerozhodně, ale jako sysel si nahrábnul více hlíny (505/527). David má fazónu, no je to prostě kluk šikovná a jasně vítězí 1:3 (511/555). Takže naděje začala zase více svítit a domácí zaváhání trestají Vojta Šípek s Matesem Holakovským. Proti stáli Jirka Semerád a Tomáš Svoboda. Teda zaváhání, pouze Tomáš se trápil, ale tak nějak jsem to myslel jako celkově domácí zaváhání… No Jirka a Vojta, další super mač a opět větší těsné štěstí pro domácího. Opět dráhy na plichtu a opět nicotný rozdíl (563/560). Matesovi evidentně záda povolili, nebo je musel mít řádně zmražený, každopádně Tomáš se příliš nechytá a Mates jasně tento duel ovládnul 1:3 (495/547). Takže suma sumič 3:5 -67 (3170/3237). Takže kluci fakt paráda. A ještě jako bonus přikládám vánoční fotečku, opravdu krásný betlémek! 🙂 Takže lidi čus a jestli si to dobře pamatuju, tak příště poslední podzimní kolečko… Mates vod Čihákůůů.

zpravodaj, foto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *