Turnaje k 31. výročí založení TJ Start – konečné výsledky

A je dobojováno. Závěrečný den nám přinesl změny na vedoucích pozicích v disciplíně 100 HS u registrovaných mužů i žen a neregistrovaných mužů. V obou kategoriích mužů byly vytvořeny nové rekordy. V kategorii registrovaných Petr Hrubý (SK Žižkov Praha) jako jediný překonal pětistovku a skončil na čísle 508, v kategorii neregistrovaných Pavel Frait (Tespo Cerekvice) shodil 484 a jako třetí překonal rekord neregistrovaných platný před tímto turnajem. V kategorii registrovaných žen Lidmila Fořtová (KK Slavia Praha) vyrovnala výkonem 473 rekord kuželny a do zápisů v rekordech se zapisuje zásluhou lepší dorážky.

Výkony v turnaji jsou důkazem toho, že to v Rychnově začalo padat. Nové rekordy registrovaných i neregistrovaných mužů na 2 x 200 HS, 200 HS a 100 HS (jak bylo výše uvedeno u 100 HS neregistrovaných se rekordní tabulky měnili 3 x) a vyrovnání rekordu v kategorii 100 HS registrovaných žen jsou toho důkazem.

Děkujeme všem zúčastněným, vítězům gratulujeme a všem přejeme ať se jim v následující sezoně daří. Zároveň se těšíme na vaši účast v dalších turnajích, které bude TJ Start pořádat.

Výsledky – 100 HSVýsledky – 2 x 200 HS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *