TURNAJ K 38. VÝROČÍ ZALOŽENÍ TJ START

Tak už nám to skončilo a tak nějak ani není snad překvapením, že si turnaj podmanili domácí hráči, teda v kategorii chlapů, především rodina Urbánkova si podstatně vylepší svůj rodinný rozpočet 🙂 Vítězi se stali taťka se synem, druzí byli syn a kámoš, třetí nakonec až z dalekých Rokycan Honza Endrštu s Danem Neumannem. Gratulka. Naopak kat. žen jasně ovládl tým SKK Náchod – Aneta Cvejnová a Martina Hrdinová berou zlato, stříbro pak Dana Adamů a Míla Mankovická. Třetí skončili holky Frydrychovi. No a ve smíšenkách to bylo takové smíšené. Nakonec fšak nejlepší výkon vydržel hned z prvního dne od Lukáše a Dany Vikových, na druhém místě z opačného konce republiky, a to z Vyškova, Robert Mondřík a Pavla Fialová, a nakonec poslední medaile pro Lenku a Petra Kohlíčkovi. Fšem účastníkům moc díky za účast, letos vás bylo opravdu jako much a doufám, že příští rok se opět spolu setkáme a že si opět přijedete k nám zahrát. Takže hodu zdar a zase někdy na viděnou 🙂 Mates vod Čihákůůů.

Propozice  * Konečné výsledky

4 komentáře(ů) k TURNAJ K 38. VÝROČÍ ZALOŽENÍ TJ START

 1. Truhlik napsal:

  Odkdy se na turnaji matlaj dohromady registrovani a neregistrovani?

 2. Truhlik napsal:

  Gratuluju, Láďovi a Davidovi ke krásným a vyrovnaným výkonům a k prvnímu místu.

 3. Luboš napsal:

  Ahoj Pavle,
  kdybys četl pozvánku, tak je tam napsáno, že to je OPEN turnaj s tím, že se vyhodnocuje celkové pořadí (bez rozdílu REGI x NERE) a dále se vyhodnocuje pouze nejlepší neregistrovaná dvojice. S tím jsi měl být seznámen už před svým přihlášením do turnaje.
  Turnaj byl zařazen mezi kvalifikační turnaje MČR dvojic 2019/2020 a proto jsme to udělali takto.
  Stejně bude koncipován i 1. ročník Memoriálu Míry Frydrycha, který chystáme na víkendový termín 27.-29.12.2019. Pouze se bude hrát na 100 HS s možností 2 startů (1+2, 3+4 > započítává se lepší výsledek).
  Snad účast v turnajích není pouze o cenách, ale i o poměření sil s lepšími, popř. mezi kamarády a známými.
  Vážíme si každého účastníka, který se účastní našich akcí. Nikoho nenutíme, pouze nabízíme a staráme se o všechny účastníky bez rozdílu, ale slovíčko „matlaj“ mě trochu zaráží.
  Pro samostatné neregistrované toho snad děláme dost – RLN, Memoriál Pavla Schülera, nedělní koulení. Štěpánské koulení, Velikonoční koulení a jiné akce.
  Tak jsme prostě udělali turnaj s preferencí registrovaných a s možností účasti neregistrovaných.
  Doufám, že Ti má odpověď postačuje a slovíčko „matlaj“ nebude dále používáno.
  Ahoj a někdy na kuželně na viděnou. Ať se v nové kuželkářské sezóně daří.
  Luboš

 4. Truhlik napsal:

  Děkuji za vysvětlení, přihlášku jsem nečetl, jelikož jsem předpokládal, že propozice zůstanou stejné jako v minulých ročnících. Za použití slova „matlaj“ se omlouvám. Vim ze toho děláte pro nere hodně a že toho máte na zařizování a organizaci moc. Nechtěl jsem se vás tímto nijak dotknout a nebylo to ani myšleno tak, že bych byl s turnajem nespokojen. Bylo to jen prvotní zklamání, když jsem zjistil, ze na kuzelne na tabuli to rozdělené bylo a tím pádem i šance na umístění a ve výsledku to bylo vše dohromady. Příště si propozice přečtu, abych nebyl překvapený. Na účast v dalších turnajích se budu určitě těšit. Díky Truhlík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *