RLN – výsledky zápasů 30.01. – 05.02.

Dalšími zápasy pokračovala RLN.

Ve 4.lize vyhráli Lipiny a Krasíkov shodně 8:2. V dalším zápase vyhrál Leo Team Dobruška nad HIC partou 6:4, když při vítězství 3 hráčů prohrávají na kuželky. Hráč Lea Teamu Petr Hofman předvedl nejlepší výkon týdne, když shodil 270 kuželek.

V 5.lize pokračují ve vítězném tažení z minulé sezóny RLN Závorovy ovečky, které vyhrály nad Fabem „CH“ 8:2 a celkový výsledek 986 shozených kuželek byl nejlepším výkonem družstva v týdnu. Jam Dobruška po svém sestupu do 5.ligy nadělil kanára Okresní směsce.

V 6.lize dalším kanárem skončilo utkání mezi Výpary a Orebáky.

V 7.lizedošlo k první remíze probíhajícího ročníku, když hráči Baronů a Fab „G“ vyhráli shodně po dvou zápasech a zároveň shodili shodných 844 kuželky. I druhý zápas byl hodně vyrovnaný, když o vítězství Panasu nad KNS Hroška rozhodlopouhých 10 kuželek. V posledním zápase vyhrál nováček 7.ligy nad Fabem „H“ jasně 10:0, který ještě v minulém ročníku hrál 6.ligu.

V 8.lize vyhrál nováček ligy SKP „B“ nad Draky 8:2, když hráč SKP Luboš Rücker po náhozu na 1.dráze 138 kuželek na druhé dráze neudržel laťku a shodil „pouhých“ 222 kuželek. Druhý nováček VOŠ a SPŠ již tak úspěšný nebyl a prohrál s Hosteskami 2:8. Nejvyrovnanější zápas byl odehrán mezi Reki Vamberk a Ideal Team, který skončil 6:4.

Poslední zápas byl odehrán v 9.B lize, kdy Žízeň Lukavice „A“ porazila Jedlovou 6:4.

Tak ať vám to v dalším týdnu padá.

Na stránkách neregistrovaných byla provedena aktualizace jednotlivých složek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *