NEÚSPĚŠNÉ VYKROČENÍ DOROSTU

Nejdůležitější změna u mládežnických družstev nastala ještě před zahájením letošních soutěží. Po několikaletém působení na pozici trenéra se této funkce vzdal Mirek Frydrych a na jeho pozici nastoupili Jaroslav Kejzlar ml. a Ladislav Urbánek. Mirkovi patří naše velké poděkování za veškerou péči o mládež a  nám začíná nová kapitola mládežnický kuželek.
Pod novým vedením odjížděl dorost ke svému prvnímu zápasu 1. dorostenecké ligy skupiny „B“ do Kosmonos. Našemu prvnímu hráči Milanovi Dřeveckému se vůbec nedařilo a byl po 60 hodech střídán Danem Abelem. Ani střídání nepomohlo k obratu a v první dvojici prohráváme 1:3 (na kuželky 418-450). Druhým zástupcem oddílu byl David Urbánek, který na svého soupeře také nestačí a také prohrává 1:3 (na kuželky 476-504). Jediným naším úspěšným hráčem se stává poslední hráč Ondra Lepka, který vyhrává 3:1 (na kuželky 519-484). Celkově prohráváme 1:3.
Snad se zlepšení dočkáme už tuto neděli (22.9.2013), kdy dorost zajíždí k zápasu 2. kolo na kuželnu TJ Lokomotiva Trutnov, kde hraje od 10:00 hod.
Zpravodaj č. 02 * Zápis o utkání

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *