LIGA NEREGISTROVANÝCH – DOPLNĚNÍ – AKTUALIZACE 23.11.

Zdravím ještě jednou, v neděli jste dostali informaci ohledně podmínek hraní při lize neregistrovaných… V pondělí vyšla aktualizace, kde ve skupinách max. do 20 lidí se nemusí předkládat bezinfekčnost… Znova vám Kuba Seniura posílal nové info, že za dodržení těchto podmínek se může pokračovat prakticky po staru… Proto prosím týmy, aby na kuželnu opravdu chodili jen ve složení hráčů daného týmu bez autobusů fanoušků atd.. abychom mohli dodržet tyto opatření, když na kuželně budou současně 4 týmy (2 týmy, které budou hrát a 2 týmy, které se budou připravovat). Zároveň tam musí být služba a Petr v kantýně… takže ideálně opravdu chodit ve čtyřech, max. 5 lidech, abychom se vešli do těch zmiňovaných 20 lidí…

A co se týče toho komentáře, tak chápu, že je vás hodně, co jste naštvaní, ale nevylévejte si svoji zlost na nás… My jsme si to bohužel nevymysleli… A myslím si, že se všichni členové se snaží dělat pro vás maximum, aby se ročník zdárně dokončil… Myslíte si, že se nám to líbí? A opravdu jsem zvědavej, až si přivezete na svoje utkání 25 fandů a přijde kontrola a dostaneme pro klub existenční pokutu, kolik nám z ní zaplatíte… Ale tohle sem myslím úplně nepatří, ale nenechám si plivat na svůj/náš oddíl, který chce především v klidu pokračovat a dopřát vám co možná nejdelší možnost hraní!

Věřím, že i nadále si budeme vycházet vstříc a respektovat se navzájem.

Děkuji za pochopení a kuželkám zdar

Martin Čihák a všichni členové

hrdý předseda oddílu TJ START Rychnov nad Kněžnou!

 

 

 

Zdravím všechny, opět tu máme nelehkou dobu a věřte, že se nám nerozhodovalo lehce, ale nedá se nic dělat… níže info, které dnes posílal Kuba Seniura všem týmům naší RLN. Prosím o pochopení… Co mám informace, tak se obdobně postupuje i na ostatních kuželnách… Věřím, že toto období brzy pomine a že se zase všichni co nejdříve shledáme při kuželkářském zápolení, až už jsme takoví, onací, makoví, povidloví, nebo dokonce rumový, slivovicový, fernetový či becherový… 🙂 Prozatím vymýšlíme plán na jaro, jak byste si mohli zpříjemnit sportovní chvilky. Jakmile budeme mít další přesnější noty, dáme vám vědět.

Ještě jednou díky za pochopení!

Mates

 

Ahoj,
s ohledem na vydaná vládní opatření od pondělí 22.11.2021 mohou na kuželnu pouze očkovaní nebo ti, kteří prokáží, že prodělali covid v uplynulých 180 dnech.
Bohužel situace je opět vážná a přináší s sebou spoustu starostí. Je mi jasné, že někdo z vás nebude moci přijít hrát, a proto je potřeba, abyste si zajistili na zbytek neodehraných zápasů záskok, který může prokázat svou bezinfekčnost.
Tymy, které nebudou mít za nepřítomného hráče náhradu nebo se vůbec nedostaví k odehrání zápasu, kontumačně prohrají. V případě, že se nedostaví ani jeden z týmů, body nedostane nikdo. Letošní podzimní část dokončíme tímto způsobem, je to bohužel jediná možnost.
V souvislosti s tím vám během týdne zašlu přihlášky do dalšího ročníku. Ročník RLN jaro 2022 zkusíme rozjet, ovšem bude se to týkat pouze očkovaných a těch, co prodělali covid. Tudíž předpokládám, že se několik týmů odhlásí. Proto se následující ročník (jaro 2022) nebude počítat do postupů/pádů do/z jiných lig, ale bude se hrát pouze pro pobavení a odreagování. Chtěl bych vysvětlit toto rozhodnutí – když se odhlásí tým z první ligy a na podzim by se zase přihlásil, tak bych ho musel zařadit do poslední ligy. Rozřazení do lig pro sezónu podzim 2022 se tedy bude brát z výsledků ze sezony podzim 2021.
Berte prosím tohle jako předběžné informace, vše se bude odvíjet podle aktuálních nařízení vlády.
Děkuji za pochopení a přeji hlavně zdraví.
Jakub

5 komentáře(ů) k LIGA NEREGISTROVANÝCH – DOPLNĚNÍ – AKTUALIZACE 23.11.

 1. Petr napsal:

  s timhle bezte dopr… podporovat tyhle nezakonny narizeni. Jen to vsechno podporujete… a nehrajte si na nevinny

  • Milan Koráb napsal:

   Ahoj, nebo dobrý den, nevím kdo to píše 1/2 anonym, pořádal jsi někdy něco za skupinu, oddíl, nebo tak něco? Možná bys změnil názor a nevystupoval tak agresivně Nebo navrhni jiné řešení? Myslím, že to kluci vymysleli dobře
   J lehké něco kritizovat a sám nic nedělat

 2. Milan Falta napsal:

  Ahoj Martine – předsedo , členové oddílu .
  Moc se mi líbilo jak jsi to napsal a plně s tím souhlasím
  a stojím za tvými názory . Milan Faltů

  • Martin napsal:

   Ahoj Milane, díky za podporu, vážím si toho, tohle všechno můžeme zvládnout jedině společně i s vámi všemi! díky! Mates

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *