Jasné vítězství béčka

Komentář Martina Čiháka k utkání s SKK Vrchlabí B:

Zdar sportovci a příznivci sportu, opět vás vítám u našeho pravidelného okénka 14tiobčasníku – svět rychnovských kuželek.

Dnes jsme přivítali velice sebevědomého soupeře, především nabušeho z dobrého výkonu v minulém kole, ale co se dnes tady odehrálavalo, nečekal asi nikdo. Začátek nakousnula naše tradiční dvojka Pavel Dušánek a Petr Gálus proti Vladimírovi Cermanovi a Jirkovi Horáčkovi. Hned od úvodních hodů to bylo jasné, že si nikdo nenechá vzít nic zadarmo…Především Jirka dostál svému jménu a super  plnými (306) potvrzoval svoje kvality, ale ta dorážka, ale i přesto mu to stačilo na dva bodíky – to ale nikdo nevěděl, že na čestné… Vedle srdnatě bojoval Pavel a svůj duel ustál, především také proto, že jsem mu řekl, aby zvolnil a nelítal tam jako netopejr v suksaku… TAkže stav po první dvojce 2:2 a 4 klacky pro hosty. Všichni mysleli, že to bude zase drámo, ale co se dělo potom… Především díky některým fanouškům, které jsme v této sezóně viděli poprvé a rozšířili již tak slušné řady fandičů, se spustilo takový peklo, bordel, hampejz a fujtajblhambánakamena řev, že jsem něco takového už dlouho neslyšel… Míra Hanzlík lehce přehrával Milana Ringelovýho, a tomu ani nepomohlo střídaní, kdy hbitě naskočil synátor, leč výsledek nebyl tak kýžený, jak by si asi hosté představovali, a tak to byla pro Míru velice lehká pozice. Vedle Jirka Pácha si poradil nad trápícím se Romanem Trýznou a stav po druhé třetině byl 6:2 a nářez o 115 klacků. Famózní večer dokonala naše známá dotahovácka dvojka (tentokrát již bez jasných rozkazů) Kamil Frydrych a Martin Čihák, kteří nedali sebemenší šanci Honzovi Horáčkovi a Pepovi Glosovi, kteří chca nechca podleli drtivému náporu domácích hráčů a neúnosnému tlaku fandů, páč se klepal snad i strop…

Takže super výkony skončil tento souboj, a to 14:2 a 225 fíků. Opravdu skvělá podívaná a kdo nepřišel, může jen litovat.

Takže napříště se těší Mates vod Čihákůůů 🙂

Zápis o utkání

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *