CÉČKO SE Z VYSOKÉHO MÝTA VRACELO NERADOSTNĚ

Nazdárek lidičky, fakt ty tejdny nějak rychle utíkají (nebo aspoň mě se to zdá), a tak tu máme další trojpokec a jelikož moc dobře víte, jak si rád odpočinu, když někdo jiný něco napíše o svém utkání, níže máte autentický pohled domácí lavičky – takže přeji vám dobrou zábavu a já jdu na áčko, protože já kráva jsem si omylem zápis z béčka smáznul a zatím na stránkách čka nic není… 🙁 No jo, hold když je někdo blbej… ale zase na druhou stranu když nejde o život, tak jde o prdlačky… takže kdo si počká, ten se dočká, ale prosím, ať je to ještě dneska, mě se to fakt nechce psát v neděli dopoledne… 🙂 Jo a níže pouze zpravodaj, zápis bohužel nemám… Mates vod Čihákůůů.

Domácí odehráli svoje poslední podzimní utkání. Hosté nasadili do první půlky svoji omladinu. Na úvod nahrál Petr Dlouhý do plných 40 kuželek na Davida Urbánka a tento rozdíl udržovali až do konce. V druhé dvojici to bylo podobné. Tomáš Brzlínek nahrál na Michala Kalu v první půli 23 kuželek a v druhé půli rozdíl udržovali. Jinak to bylo v další dvojici. Domácí Leoš Bartheldi zahrál první půli hrozně (136/53) a s Matějem Stančíkem prohrával o 18 kuželek. V druhé půlce mohutně finišoval na konečný rozdíl 2 kuželek. Podobné to bylo v dvojici Honzy Chlebouna s Věrou Moravcovou. První půli Honza prohrál o 25 kuželek, v druhé se to otočilo a Honza celkem o 17 kuželek vyhrál. Vašek Perchlík po půli vedl nad Jardou Kejzlarem o 24 kuželek, druhou hráli oba hrozně (123/53 a 137/48) a utrpěli jsme další vítězství. V poslední dvojici v podstatě už o nic nešlo, rozdíl v kuželkách byl příliš velký (8:2 a 102 kuželek pro domácí) na změnu výsledku utkání. Jak Pavel Doležal tak Ilona Sýkorová zahráli velmi dobře. A kdyby Ilona neměla 8 prohozů (Pavel 0), tak mohl být závěr ještě mnohem vyrovnanější.