CÉČKO ODJELO Z PARDUBIC S PRÁZDNOU, BÉČKO DRTÍ DVŮR KRÁLOVÉ A ÁČKO CELKEM JASNĚ PŘEHRÁVÁ NÁCHOD

Tento víkend mám malinko s psaním komentářů zpoždění, protože to byl opravdu velice, ale velice náročný víkend a nějak jsem nestíhal, no takže možná některé z vás potěším, ale dneska to opravdu nevidím na nějaké dlouhé komentáře, páč jsem nějak ještě teď vyřízenej… 🙂 A to už je skoro čas zasednout k nedělnímu obědu… No takže opravdu asi dneska letem světem… A víte co, já to asi spojím tak nějak fšechno dohromady – jdu přepsat titulek… Takže jako první k tabuli půjde céčko, které v pátek zajíždělo na dráhy do Pardubic. Na první štaci výborně zahrál Olda Krsek, který si s Matějem Drábkem celkem jasně poradil a přinesl tak první body (404/449). Pak už to ale převzali do svých rukou domácí a šestibodovou šňůrou překazili naše plány. Nejprve obrat zařizuje Milan Novák nad Vaškem Buřilem (409/363), následuje ho Martina Nováková, která vyprovodila Milana Dřeveckýho (414/393) a zakončuje to Jana Bulisová nad Věrkou Moravcovou, kde byl k vidění opravdu napínavý souboj až dokonce, ale o tři klacky to nevyšlo (415/412). Skóre pak mírně koriguje Ilča Sýkorová, která přehrává Oldu Hubáčka (411/423) a potvrzující tečku pro domácí dodává Vít Richter nad Jardou Kejzlarem (439/393). Takže dnes poprvé suma sumič 12:4 (2492/2433).

zápis o utkání, zpravodaj

A jedeme dál, haligali haligali, nastupujte dále do vozu… V pátek se odehrál ještě jeden duel, a to na domácích dráhách, kam přijeli hosté ze Dvora Králové potrápit naše béčko, ale to bylo pouze jejich zbožné přání. Naši kluci to měli od začátku pevně v pažích a tady nebylo vůbec co řešit. David Urbánek to s Jirkou Páchou skvěle načali a Martin Šnytr společně s Petrem Janečkem nezískávají ani bodík, i když drželi se statečně. David hlavně druhou dráhou překlapuje kuželky na svou stranu (437/421) a Jirka zase po super první dráze 250/214 si zajišťuje dostatečný náskok, protože po změně stran sice něco ztrácí, ale pořád to bezpečně stačí na další dva body (547/438). V prostřední části nastupují čulibrk Martin Holakovský s novinářem Liborem Jungem proti Lukášovi Blažejovi a Jirkovi Červinkovi. Martinovi to prostě fčera příliš nesedlo a dovolil tak soupeřům ukrást alespoň ty pověstné čestné dva body (426/447). Za to Libor, tomu to naopak sedlo parádně a po skvělých drahách 235 a 252 bere jasně výhru (487/448). Poslední část a v ní Kuba Seniura a Michal Kala vs. Luděk Horák a Honza Janeček. Kuba a Luděk, to byla opravdu bitka až do konce, kterou nakonec ve finále o dva klacky vybojoval Jakub (449/447). Vedle pak Michal neměl většího problému s Honzou a dokonal tak skvělé dílo (446/403). Seknd suma sumič 14:2 (2702/2604).

zápis o utkání, zpravodaj

No a konečně jsme se prokousali k sobotě… áčko hostilo kluky z Náchoda a čekali jsme pořádnou bitku, ale nebylo to tak horký, jak jsme si mysleli… Spíš naopak jsme my byli taková pochroumaná, nachrchlaná a unavená sqadra… Ale naštěstí to dopadlo dobře, vítězství je a můžeme se tak dál dívat před sebe a bojovat o ten druhej postupovej flek… Dáda Ksandr a Vojta Šípek proti Aldovi Tichýmu a Martinovi Kováčikovi. Z Dalibora mám radost, protože si konečně zahrál a udělal víc jak 570 klacků, ba co víc, udělal i konečně to šestikilo a Aleš vůbec neměl žádnou šanci (602/521). Tak doufám, že ti to ještě chvilku vydrží, když už si to konečně na sklonku sezóny našel… 🙂 Vojta zahrál dobrou první dráhu 151/128, jenže potom ty výkony šli do kopru, takže na poslední třícu nastupuje Kuba Seniura, který měl jakous takous šanci ještě duel otočit, ale nepodařilo se a Martin tak těsně bere bod i pro svůj tým (513/520). Radek Jung a Jirka Brouček nastoupili uprostřed proti Jirkovi Douchovi a Tomášovi Majerovi. Tady se hrálo opět nerozhodně. Radek začal skvěle, jenže to byly stále ještě tréninkové hody, pak na dráze 2x 119 a šel do sprch. Vystřídal ho Mates Holakovský, ten bere pouze jeden pomocný bod na poslední dráze a i když nakonec vyhrál na číslo, 1:3 na sety prohráváme (512/508). Jirka Brouk, ten to dnes taky podržel a nahrabal důležité a uklidňující klacky, bere fšechny dráhy a už konečně snad přichází na chuť těm našim deskám… kluk jeden šikovnej saduritovej… (589/535). Stav tedy 2:2, ale bezpečně vedeme něco přes kilo… Jarda Kejzlar a Martin Čihák vs. Honza a Tomáš Adamů. Jarda to super rozjel a na obzoru se rýsovalo další šestikilo, ale poslední dráha a prd v podobě 110, ale i tak jasná výhra (554/492). Já jsem dal fšechno hlavně do první šedesátky, protože pak už mi záda toho moc nedovolily, ale i to na Tomáše stačilo a poslední bod se válí doma (548/533). Takže dnes už naposledy suma sumič 6:2 (3318/3109). No takže těpic. Mates vod Čihákůůů

zápis o utkání, zpravodaj

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *