CÉČKO I PŘES SYMPATICKÝ VÝKON SI ZE SMIŘIC BODY NEVEZE

Fčera céčko zajíždělo na padavou dráhu do Smiřic a fšichni přítomní byli přítomni dvou pětikil, což je teda fakt síla… Na úvod nastoupil Martin Kamenický a né úplně 100% fit Olda Krsek a to se bohužel podepsalo i na výkonu. Ale i přes to fšechno Martin hrál krásně a bylo by ho i tak dost těžké porazit (450/391). Druhá dvojka byla ofšem excelentní. Perfektní souboj předvedli Jirka Vokřál a Jarda Kejzlar ml. První půlka tuhej boj a nakonec Jarda o 11 lepší 245/256. Druhá páďa prakticky totožná, Jirka to tam sypal, ale Jarda byl opět o krok napřed, a tak se zrodilo i naše první vítězství a první pětistovka (492/510). Teda prohrát na 492, to bych asi vyskočil z vokna… 2:2 +41. Pak si vzali slovo opět domácí hráči. Martin Ivan a Věrka Moravcová rozehráli třetí partii. Martinovi vyšla první dorážka a získává do druhé půle náskok 11 klacků 241/230. Druhá půlka a Věrce došel dech a tím pádem jasná výhra pro domácí (470/416). 4:2 +95. Karel Josef a Ilča Sýkorová hráli jako čtvrtí. Ani tady nám nebyl nic platný ženský půvab. První půle opět vyrovnaná 216/214, ale ta druhá… Pepa to rozjel a Ilča už nasazenému tempu nestíhala (467/442). 6:2 +120. Předposlední dvojička a další velmi dramatický souboj – David Hanzlíček a Jan Zeman. První půlku David bere o 8, ale pak Honza opět zvopakoval dobrý plný a tím na konec vydřel i výhru o jeden klacek (433/434). 6:4 +119. Dotahováci a další skvělý domácí výkon. Vašek Šmída potvrdil, že má v této sezóně fazónu a Jarda Kejzlar předseda jen stačil kulit vočima… Vašek první dráhu napálil až ke hvězdám 274, aby druhou „skoro“ zkopíroval na 253 a z toho pak vzniklo mega číslo (527/408). Takže pěknej nářez. Suma sumič 12:4 +238 (2839/2601). Ono teda stojí za zmínku i domácí celkové číslo, opravdu pěkný zápas a super podívaná. Mates vod Čihákůůů.