CÉČKO DALŠÍM TĚSNÝM VÝSLEDKEM PORÁŽÍ PARDUBICE

V pátek céčko na domácí půdě přivítalo hosty z Pardubic. A hned od úvodu to bylo jako na houpačce. Olda Krsek a Vláďa Kuchař svedli své souboje s Lubošem Synkem a Milanem Novákem. Olda na první dráze řádně kopnul do vrtule a především luxusní dorážkou 99 si zajistil do druhé poloviny slibný náskok (243/216). Druhá půle byla o poznání slabší a také velmi vyrovnaná, což nám ale stačilo k zisku prvních dvou bodíků (452/424). Zato na vedlejších drahách byl úplně opačný obrázek. Vláďovi se první dráha vůbec nepovedla, čehož skvěle hrající Milan na 100% využil (182/227). A jelikož se v druhé půli nestalo nic převratného, Milan zajistil nejlepším náhozem v utkání také první dva body pro své mužstvo (396/453). Takže smírný stav 2:2, ale pro hosty 29 kolků. Prostřední hra byla pro vývoj utkání řekl bych klíčová. Jarda Kejzlar a Irča Bidrmanová potrápili Martinu Novákovou a Oldu Hubáčka. Jarda předvedl na chlup vyrovnané dráhy 217 a proti trápící se Martině urval další body pro nás (434/394). Irča předvedla stejný koncert, jako v první dvojce Olda Krsek, a jelikož její soupeř se obdobně vytrápil jako jeho kolegyně, byla z toho další výhra o parník (452/396). Stav tedy 6:2 a +67. Naši dotahováci tak měli před sebou celkem slibnou situaci, však hosté fšem ukázali, že ještě nehodili flintu do žita. Ilona Sýkorová a Honza Zeman se utkali s Martinem Hubáčkem a Martinem Holým. Ilče se vůbec nedařilo, Martin na tom také nebyl nikterak dobře, ale přece jenom o něco lépe než Ilonka a tak se začal pomaličku formovat obrat v utkání (379/405). Vedle to bylo koukatelnější, ale scénář byl prakticky totožný. Honza a Martin předvedli skvělé první dráhy (233/240), aby to pak fšechno zazdili na dráze druhé, leč opět byl na konci sťastnější hostující hráč (427/442). Ještě klika, že jsme měli tak nahráno, nebo nahnáno? 🙂 . Suma sumič 10:6 a 26 kolků nám ještě zbylo (2540/2514). Takže opět další těsné vítězství v tomto kyvadlovém utkání. Mates vod Čihákůůů.