BRIGÁDA

Ahoj Starťáci, v úterý 11.8.2015 od 16:00 hod. se koná brigáda, při které bude připravována kuželna na novou sezónu. V rámci brigády bude provedeno:

Strojovna:
Kontrola šňůr u kuželek (popř. převázání), dotažení a promazání řetězů a systémů, vyčištění (odmaštění) a nalepení bočních gum u křížů, úklid dopadiště koulí, vyčištění dorazových stěn, otření světel a konstrukcí od prachu, úklid průchozích prostor za dopadištěm apod.

Prostor kuželny:
Umytí drah strojem a následně jejich naleštění, umytí koulí jarovou vodou, setření plovoucích podlah ke strojovně, vyluxování (umytí) světel nad drahami a u rozběžiště, generální úklid hracího a diváckého prostoru kuželny, umytí zobrazovacích panelů, uchycení a umytí výsledkových tabulí u kancelářského stolu, umytí podavače koulí, otření prachu na VZT apod.

Ostatní:
Oprava obložení u vstupu do klubovny, generální úklid vstupu do kuželny, kanceláře, schodiště, šaten a sklepních prostor, vyčištění odpadů sprchových koutů a umyvadel apod.

Pokud to nedoděláme v úterý bude se pokračovat dále ve středu, popř. čtvrtek. To se dohodne až v úterý na kuželně.
Čekáme hojnou účast. Těšíme se na všechny a snad se ukážou i ti, které jsme, mimo společenské akce, neviděli celé léto. Tak s elánem do toho a máme to „za chvíli“ společně hotovo.
Technická připomínka: občerstvení zajištěno.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *