Béčko doma s TJ Jilemnice „A“ vítězí

Zdravíčko přeji z Rychnova a opět musím hlásat slovo Čihákovo, kdo nepřijel, o hodně přišel.

Jak už je tady u nás prakticky tradicí, byl to opět dramatický mač, tentokráte se šťastným koncem pro domácí, ale nepředbíhejme… První dvojka rozehrála svoje souboje ve složení Pavel Dušánek a Petr Gálus proti „bratrům“ 🙂 Sýsovým… a musím říct, že dlouho jsem od naší zahajovací dvojky neviděl tak soustředený a pohlední výkon, ale soupeři se drželi seč mohli. Pavel makal, co to šlo a přetahoval se s Lukášem Sýsem o každý klacek, leč marně. Ikdyž měl Pavel lepší dorážku 142:125, nestačilo to na super plný Lukáše 283:305 a tak si po těžkém boji odnesl první dva bodíky Lukáš. Vedle se konečně rozpomněl na kuželky Galuska a jasně přehrál trápícího se Romana o parník. Stav 2:2 a 43 klacků k dobru.
Jak se zdála první třetina super, o to větší šok byla druhá dvojka, bylo to jak na houpačce a mě vám snad chvílema bylo taky blbě, když jsem to viděl, ikdyž Jirka Pácha s Mírou Hanzlíkem makali a snažili se, nezmohli nic proti Pavlovi Tryznovi a Jirkovi Drábkovi a už po prvních 15 hodech byl náskok ten tam, pak se to zase otočilo a po prvních hodech v dorážce už sme zase vedli cca o 30 kuželek, a tak to šlo pořád dokola. Míra Hanzlík se trápil čím dál tím víc a Jirka v koncovce taky rupnul (opět lepší dorážka, ale ty plný…) TAkže stav se náhle otočil asi o 1228,325 stupňů a stav byl 2:6, ale stále 4 klacky doma.
Takže úkol zněl jasně, nesmí proklouznot koule v kožený bundě!!! Chceš snad říct spisovateli Čihákůůůů… no jo, dva dotahováci, a pořádně nabitý… Byla to těžká fůra, ale povedlo se, Kamil Frydrych opět natahoval strunu „ježišikristéééééééééééééužtamněcohoď“ kolem Petra Čermáka tak dlouho, až ho o dvě kuželky uškrtil a to opět v poslední hodech, a to Kamča celou dobu prohrával o pár dřev a Martin Čihák si poradil s Markem Zívrem, především však asi prvními 15 hody, kde jsem měl 5 hodovek a vybudoval jsem si zajímavý náskok, který jsem postupně strácel, leč udržel, takže suma sumič 10:6 a 23 klacků na domácích vahách. Ještě teď jsem spocenej a klepou se mi ruce, takže soráč za chyby, teda pokud tam jsou… 🙂 Mates vod Čihákůůů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *