„B“ družstvo vítězně s TJ Lokomotiva Trutnov „B“

Včera hrálo naše „B“ družstvo zápas 5.kola VČ divize, v kterém vyhrálo 10:6 na kuželky, ikdyž se jednotlivým hráčům tolik nedařilo, o čemž svědčí 3 výkony pod hranicí 400 hodů (Jirka Pácha – 384, Pavel Dušánek – 387 a Petr Gálus – 392 shozené kuželky). Ale to se někdy stává, že jsou výkony nic-moc, ale je z toho celkové vítězství. Přidávám zprávu zpravodaje (nebo snad tiskového mluvčího?) béčka Martina Čiháka.

Nazdar bazar,

dnes jsme přivítali velice sebevědomého nováčka soutěže, který při příjezdu na kuželnu na nepatrnou chvíli přivezl s sebou i pár paprsků sluníčka, tak jsem si tak řekl, to se asi dneska domácímu týmu bude dařit… A jak mě spadla držka při první dvojce. Já vám dneska dám počudit, to uvidíte. Super průser načli domácí Pavel Dušánek a Petr Gálus, kteří hráli snad hůř, než dorost. Sorry kluci, ale je to tak. V první půli je slušně školili Zdenda Babku a Miloš Veiglu,kteří si udrželi náskok i v druhé půli a když už to vypadalo, že v koncovce by náš Pavel mohl vyhrát, tak převedl společně se soupeřem hru s názvem – hádej, kdo dá víc újezdů? – a jak to dopadlo, ten náš truhlík (on je
to mimochodem fakt truhlář) 2x ujel na exit (prává bába tuším) a tím pádem prohrál a vedle Péťa už nic nemohl zachránit nad Mildou. Takže po první dvojce soupeř předvedl svou sílu, kterou si od začátku soutěže stabilně buduje. Stav 0:4 a 20 klouzků pro hosty. (jen tak čistě orientačně, fíky v první dvojce 19 ku 18 – služný co? To bude zase peněz…) No ale od čeho jsme tým jsme se dozvěděli ve druhé třetině utkání. Kamča Frydrych s Mírou Hanzlíkem nastoupili proti Alešovi Kotkovi a Pepovi Prokopcovi a byl to obrat, jak se patří. Naši nedali jedinou šanci na upevnění pozice hostujícího týmu a krásně zvrátili vývoj utkání v náš prospěch, ikdyž 423 u obou hráčí taky
nic moc, ale budiš, lepší než drátem do voka… 🙂 Hlavně aby pak nezvrátility křídla sovětů (krůtí křídla), který jsme  si objednali po zápase, ikdyž nevím, jestli si je vůbec ty pacholci zasloužej. (fakt jsou velký jako v Rusku… 😀 ) Takže utkání se nám přelilo na 4:4 a již 20 kolků v kůlně. Vše tedy museli rozhodnout dotahováci. Jirka Pácha si docela
dobře vedl na Radkem Frintou, když si v první půlce vytvořil náskok celých 5 kuželek :o), ale opačnou dráhou se změnilo i vedení a Radek převálcoval špatně hrajícího čurdu Jirku, takže opět všechno musel zachraňovat Martin Čihák nad Jardou Juskem, který měl slunce v duši, ktéré vlastně přivezli hosti a zvopakoval svůj pondělní trénikový výkon, pouze o 10 kuželek horší… Takže suma sumič 10:6 a 21 kolků navrch. To nás zase musel mít
někdo nahoře rád, protože vyhrát na 3x třístovku, jsem doma už dlouho neviděl. Jo ještě abych nezapomněl, Aldo
Kotku, fuj, potřetí čurda z pěti zápasů, na tebe se domácí už třesou… To bude trest, ikdyž po zápase byl s někým ze svých spoluhráčů ve sprše, tak ho už možná trestali… Kdo ví? 🙂

Nic ve zlým a na budúcé se těší Mates vod Čiháků…